BREAKING NEWS

Jepet alarmi në Prishtinë, ja lëvizjet sekrete të Serbisë që mund të sjellin kaos në Kosovë

Jepet alarmi në Prishtinë, ja lëvizjet sekrete të
x
BREAKING NEWS

Në Evropë mund të plasë lufta, vjen paralajmërimi i frikshëm që e bën Perëndimin “të dridhet”

Në Evropë mund të plasë lufta, vjen paralajmërimi i
x
BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët frikë për destabilizim të Ballkanit, Gjermania jep ultimatumin që të përshpejtohen negociatat për Tiranën dhe Shkupin

Ndërkombëtarët frikë për destabilizim të
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje si nisi sherri që çoi deri në plagosje me armë zjarri në Rrugën e Kombit, kush është 51-vjeçari i plagosur (EMRI)

Zbardhen detaje si nisi sherri që çoi deri në plagosje me
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri në autostradën Milot-Morinë, ka të plagosur

Të shtëna me armë zjarri në autostradën
x
BREAKING NEWS

Hoxha zbulon skandalin e madh që po ndodh në vilat luksoze në zonat VIP: E kam informacion nga brenda policisë dhe prokurorisë

Hoxha zbulon skandalin e madh që po ndodh në vilat luksoze në
x
BREAKING NEWS

FOTO/ 246-vjetori i Pavarësisë së SHBA-ve, Yuri Kim fton deputetë e ministra, ja kush mungon

FOTO/ 246-vjetori i Pavarësisë së SHBA-ve, Yuri Kim fton
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x

Gossip

E kishin mbajtur sekret, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit shqiptar, bëjnë dedikimet e ëmbla për njëri-tjetrin (FOTO)

E kishin mbajtur sekret, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit

Ndonëse përfliteshin prej kohësh për një lidhje, modelja Dorina Gegiçi dhe menaxheri i njohur, Denis Avdiu kanë konfirmuar se janë bashkë. Thashethemet kanë qarkulluar që nga viti i kaluar por dyshja janë treguar hermetikë duke e mbajtur lidhjen larg syrit të publikut.

Mirëpo, ka qenë ditëlindja e modeles që i ka shtyrë që të dalin publikisht bashkë. Avdiu, i cili është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, njëherësh themelues i AVD Digital, ka publikuar një fotografi me partneren e tij modele.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ai krahas një fotoje me modelen, të cilën e ka shoqëruar me një emoji zemër.

E kishin mbajtur sekret, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit

Ndërsa modelja e ka ripostuar fotografinë në profilin e saj, teksa ka shkruar: “Të dua”.

E kishin mbajtur sekret, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit