BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

E kishte lënë vetëm djalin e vogël në shtëpi me Eduartin, Arbana Osmani hap kamerat dhe befasohet nga ajo që shikon (FOTO)

E kishte lënë vetëm djalin e vogël në shtëpi me

Moderatorja Arbana Osmani është tepër aktive në rrjetet sociale dhe ndan vazhdimisht detaje nga jeta e saj e përditshme.

Arbana Osmani, Eduart Grishaj, Joni dhe Dielli janë kthyer në familjen më të dashur për ndjekësit në rrjetet sociale.

Arbana  sefundmi, ka marrë një ditë pushim dhe ka shijuar momentin e saj së bashku me Jonin, në një Spa në kryeqytet.

Teksa mami Arbana relaksohej me një mesazh, Joni bënte not, ndërsa Dielli dhe Eduarti s’dukeshin gjëkundi.

Ndaj të merakosur, ndjekësit e kanë pyetur pafund moderatoren në duart e kujt e ka lënë djalin tjetër.

Sigurisht, Arbana iu përgjigj këtyre pyetjeve, duke treguar se Dielli ishte në duart më të sigurta, ato të babi Eduartit.

Në foton pasardhëse, ajo publikoi pamjet e kamerave të shtëpisë, ku shfaqej regjisori në krye të detyrës si baba.

Ai po qëndronte me Diellin në kuzhinë, teksa e mbante të birin pranë vetes, ndërsa Arbana i kapi “mat.

“Dielli dhe babi”- shkroi moderatorja krahas postimit të ëmbël të tyre, duke i shuar kështu kureshtjen të gjithë atyre që kishin pyetur.

E kishte lënë vetëm djalin e vogël në shtëpi me