BREAKING NEWS

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon kur do të hapen të gjitha bizneset

Lajme të mira pas krizës nga COVID-19/ Ministrja e Financave zbulon
x

Gossip

E komentuar gjithmonë për veprimet seksi në skenë, këngëtarja shqiptare publikon mesazhet private/ Nuk do ta besoni se çfarë i thotë i ati kur e sheh në koncerte

E komentuar gjithmonë për veprimet seksi në skenë,

U shfaq papritur në botën muzikore shqiptare, por sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera sidomos nga të rinjtë. Bëhet fjalë për Taynan, e cila komentohet shpesh edhe për shfaqjet e saj ekspresive gjatë koncerteve.

Siç edhe më herët ka treguar, ajo është vajzë e vetme dhe pika e saj e dobët janë prindërit, me të cilët ka një marrëdhënie shumë të veçantë.

Madje, shpeshherë Tayna është shoqëruar në pushime prej tyre, ndërkohë që të gjithë kemi vrarë mendjen se cili mashkull e shoqëronte reperen.

Duket se reperja komunikon vazhdimisht me prindërit dhe i tregon atyre zhvillimet e punës së saj.

E komentuar gjithmonë për veprimet seksi në skenë,

Mbrëmjen e kaluar, Tayna ka performuar në Londër duke e mbushur plot sallën dhe pamjet nga koncerti i ka ndarë edhe me të atin.

“Shumë mirë bab, bravo! Plot paska pas! Të lumtë!”

“Faleminderit bab! Gjithmonë kam dasht me ju bo krenarë edhe jam shumë e lumtur dhe falenderuese që po m’përkrahni për ëndrrat e mia. Ju dua shumë edhe m’ka marrë malli”- i përgjigjet Tayna.

“Do jemi gjithmonë krah teje dhe me ty zemër. Veç përpara bab!”- i ka kthyer i ati, siç mund ta shihni në bisedë.

Pra, prindërit e reperes janë fansat e saj më të mëdhenj, të cilët po kënaqen bashkë me të bijën për sukseset e saj.

E komentuar gjithmonë për veprimet seksi në skenë,