BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

E kritikoi se pranoi dhuratën e konkurrentit, Ana debaton me Arjan Konomin: Edhe mbreti e...

E kritikoi se pranoi dhuratën e konkurrentit, Ana debaton me Arjan Konomin:

Opinionisti Arjan Konomi tha mbrëmjen e sotme se nëse Ana deklaroi se mes saj dhe Marisit ka një “armëpushim e jo paqe”, bukuroshja brune të mos e pranonte dhuratën.

Kjo zgjedhje sipas tij do të ishte më elegante. Ndërsa Ana tha se dhuratën e pranon edhe mbreti, duke shtuar se ajo nuk tha se nuk do të dalë në takim me Marisin, por një gjë të tillë e ka në plan pak më vonë.

Arjan Konomi: Fakti që ai më bëri një dhuratë nuk është dinjitoze. I thua o djalë i mirë, unë dhuratën nuk ta marr, kjo do të ishte elegante, fine.

Fjorela: Dhuratën e pranon edhe mbreti. Unë nuk thash s’do të dalë me të, thjesht më mbrapa.

Më të lexuarat