Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E kritikuan për fotot me rroba banjo, trashëgimtarja e “Top Channel” merr vendimin drastik

Postuar: 24/06/2019 - 10:41

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale ku gjithmonë publikon foto nga përditshmëria e saj dhe udhëtimet e shumta. Dy ditë më parë, Lori publikoi një foto ku shfaqej e veshur me rroba banjo. Mirëpo, pas komenteve dhe kritikave të shumta ajo vendosi ta fshijë.

Për këtë arsye ajo ka marr një vendim drastik dhe nëpërmjet një postimi të dytë ka lajmëruar se nuk do të postojë më foto me rroba banjo. Lori ka publikuar një selfie dhe pranë saj ka shkruar: “Selfie sepse ju jeni të gjithë shumë të ndjeshëm për fotot e mia me rroba banjo.” , thotë Lori ndërkohë që fansat e saj nuk kanë rënë dakord me të.

Kujtojmë që shumë herë Lori është kritikuar nga ndjekësit e saj për fotot që publikon dhe të shumtë janë ata që e kanë akuzuar për photoshop.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka treguar disa detaje mbi jetën private Përtej jetës së saj në politikë, ndonëse shumë e rezervuar, e ngacmuar nga moderatorja

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo

Postuar: 20/11/2019 - 18:57

Gazetari Blendi Fevziu u jep një porosi të bijave që  ai kishte nga stërgjyshja e tij, ose s

Postuar: 20/11/2019 - 17:49

Reperi kosovar Kastriot Rexha i njohur Majk, teksa ka publikuar ditën e sotme një foto me përshkr