BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

E kuruar deri në detaje, Arbana Osmani zbulon surprizën e sezonit të ri     

E kuruar deri në detaje, Arbana Osmani zbulon surprizën e sezonit

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka vendosur që këtë sezon të ri televiziv të bashkëpunojë me stilisten e njohur kosovare Lia Stublla. Sot gazetarja ka treguar pak nga ato që na presin në ‘Dua të të bëj të lumtur’ përsa i përket pamjes së saj.

Nga videot që ka publikuar, Arbana zbulon skicat e disa prej punimeve që shumë shpejt do i veshë para gjithë shqiptarëve. Ngjyrat janë të shumëllojshme dhe përgjithësisht të ndezura, gjithashtu bie në sy fakti që fustanet janë zgjedhja më e shpeshtë e moderatores. Po ashtu nuk mund të lihet pa përmendur edhe prania e supeve të fryra tek një pjesë e veshjeve si trendi i këtij viti.

E kuruar deri në detaje, Arbana Osmani zbulon surprizën e sezonitE kuruar deri në detaje, Arbana Osmani zbulon surprizën e sezonit

 

Më të lexuarat