BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella çmend rrjetin me bikini (FOTO)

E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella çmend  rrjetin me

Kejvina Kthella është një nga modelet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Që në daljen e saj të parë publike, bëri që të gjithë të flisnin për të.

Ndërkohë herë pas here, ajo kthen gjithë sytë nga vetja me postimet shumë seksi që bën në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Ish-velina ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me bikini pranë pishinës. Kejvina shfaqet gjithashtu edhe e kuruar në çdo detaj, pasi flokët i ka të rregulluar dhe ka bërë make-up.

E si gjithmonë poza e saj është pëlqyer mijëra herë dhe fansat nuk kanë ngurruar që t’i lënë edhe komente të ndryshme.E kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella çmend  rrjetin meE kuruar në çdo detaj, Kejvina Kthella çmend  rrjetin me