BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Gossip

E lajmëruan se do i mbyllnin emisionin, gazetari shqiptar shpërthen në lot

E lajmëruan se do i mbyllnin emisionin, gazetari shqiptar shpërthen

Stafi i emisionit së “Ora Verore”, i kanë bërë një kamera të fshehtë autorit të programit, gazetarit Ronaldo Sharka.

Situata është e tillë: Autorja e programit është zënë me operatorin, për këtë arsye kjo e fundit vendos të largohet nga programi ndërsa drejtori prodhimit në RTV Ora vendos të programi të mbyllet, stafi të marrë valixhet dhe rikthehet në Tiranë. Në këtë moment, gazetari nuk ka duruar dhe ka shpërthyer në lot.