BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Donaldi i bën pyetjen që nuk e priste, i kthehet keq Beniada: Maskara! Do të ta këpus...(VIDEO)

“E lan ndonjëherë kokën?”/ Donaldi i bën pyetjen

Donaldi teksa po bisedonte me disa banorët e ‘Big Brother VIP’ la treguar se nuk është një person i durueshëm.

Pas një bisede të shkurtër, Donaldi filloi të ngacmonte Beniadën për higjienën ndërsa ajo e mori me të qeshur duke i thënë se do ia këpusë veshin.

Donald: Durimi nuk është arma ime më e fortë. Kam bërë tatuazh “Duro”.

Beatrix: Kërcet gishtat me radhë.

Donald: Kur mbaroj të mit, vazhdoj me të kësaj. Një kritikë të më bëjnë marr anën e mirë. Varet nga kush vjen por nga gabimet mundohem të mësoj.

Egzona: Mendoj që njeriu hapin më të madh në jetë e bën kur kupton gabimet e veta. Kur i jep vetes mundësi të përmirësosh gabimet që ke bërë.

Donald: E lan ndonjëherë kokën?

Beniada: Do të të këpus veshin. Ja hëngra njëherë veshin. Maskara.

Më të lexuarat