Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E larguan nga “Tv Klan” vetëm me një sms, balerini i njohur bën lëvizjen e madhe dhe i lë të gjithë pa fjalë

Postuar: 15/03/2019 - 09:13

Balerini i njohur Graciano Tagani pak javë më parë deklaroi se nuk është më pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos dhe prej disa kohësh i ka munguar ekranit.

Mirëpo Graciano do rikthehet shumë shpejt në ekran e këtë herë si prezantues. Ai do të prezantojë rubrikën "Dance with Graciano" në emisionin "Mos i fol shoferit".

Këtë e ka zbuluar vetë Graciano me postimin e fundit në Instagram ku shfaqet një pjesë nga intervista me të ftuarën e tij të parë, Aulona Mustën.

"Qe nga kjo e shtune, pjese e “Mos i fol shoferit” do te jete dhe “Dance with Graciano”. Vendi ku personazhet do te rrefehen teksa kercejne. E para qe do ta beje kete eshte Aulona Musta qe une e dua pa fund, dhe kesaj rradhe ka thene cdo gje te mundshme", shkruan Graciano.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 20:22

 Nëse është dikush që ka bërë ndryshime rrënjësore në pamjen e saj, ajo është Rudina Demacaj. Me një vullnet të hekurt, Rudina ka ndryshuar peshën e saj trupore përpara se ajo të bëhej e famshme.

Postuar: 21/05/2019 - 20:20

Moderatorja Dojna Mema është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video nga përdi

Postuar: 21/05/2019 - 19:01

Pakkush është në dijeni që  kur takon Papën ekziston një kod i caktuar veshjeje.Njësoj si në

Postuar: 21/05/2019 - 17:12

 Ditën e djeshme, Arbana Osmani dha alarmin në mesin e fansave në rrjetin social Instagram,

Postuar: 21/05/2019 - 16:44

Ai u përfol gjerësisht në media për lidhjen romantike me moderatoren simpatike Jonida Vokshi.Sard

Postuar: 21/05/2019 - 16:27

Më shumë sesa për renditjen e Shqipërisë në Eurovizion, shqiptarët janë të mërzitur me jurinë ita

Postuar: 21/05/2019 - 15:24

Ish-velina e emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella na ka impresionuar të gjithë