BREAKING NEWS

Përballet për herë të parë me zërat kritikë ndaj tij, zbulohen 2 lëvizjet e rëndësishme të Lulzim Bashës ditën e sotme

Përballet për herë të parë me zërat kritikë
x

Gossip

E lidhur me Arsimin? Ana i befason të gjithë me deklaratën e saj

E lidhur me Arsimin? Ana i befason të gjithë me deklaratën e saj

Ditët e fundit në rrjet është përfolur se Ana dhe Arsimi kanë nisur një lidhje dashurie. Dyshja janë kapur shpesh mat, madje Arsimi e ka prezantuar Anën dhe me të birin. Pak ditë më parë ai publikoi një video, ku i vogli shprehej "Ana të dua shumë".

E lidhur me Arsimin? Ana i befason të gjithë me deklaratën e saj

Mirëpo, ish-konkurrentja e "Përputhen" i ka habitur të gjithë, teksa së fundmi ka deklaruar se është konfuze për ndjenjat e saj. "A ndjen dashuri për ndonjë?", e ka pyetur një nga ndjekësit.

"Të jem e sinqertë, nuk e di, ndoshta ose po...jam pak konfuze dhe besoj kam të drejtë", është përgjigjur Ana.

E lidhur me Arsimin? Ana i befason të gjithë me deklaratën e saj