BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Gossip

E lidhur me djalin e politikanes së njohur shqiptare, moderatorja shqiptare flet për jetën e saj private

E lidhur me djalin e politikanes së njohur shqiptare, moderatorja shqiptare

Moderatorja e sportit, Cindy Marina ka folur pak më shumë për jetën private, të cilën e mban shumë larg vëmendjes së mediave rozë.

E ftuar në emisionin Rudina, Cindy ka treguar se lidhja e saj me Genarin, djalin e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, po shkon shumë mirë dhe është mjaft e lumtur.

Ajo shprehet se, Genari është mbështetësi i saj kryesor, në çdo hap që do të marrë në rrugën e saj.

“Kur vjen ky momenti lidhjes mendohem pak shumë. Unë jam pak më private, dua ta mbaj për vete. Jeta jonë shkon shumë mirë. Genari është një djalë i mrekullueshëm, më mbështet në çdo aspekt. Jam shumë e lumtur”, tha Cindy.