BREAKING NEWS

Ulen infektimet me Covid-19 në Shqipëri, ja sa raste u shënuan gjatë 24 orëve të fundit (Zbulohen zonat 'më të nxehta')

Ulen infektimet me Covid-19 në Shqipëri, ja sa raste u shënuan
x

Gossip

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur shqiptare shtatzënë për herë të parë (Si nisi historia e bukur e tyre)

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Olta Boka ka qenë gjithmonë shumë diskrete për jetën e saj private. Ndonëse ajo është në një lidhje dashurie prej disa vitesh me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, ajo ka preferuar të mos flasë shumë për këtë pjesë.

Mirëpo, së fundmi burime për “Iconstyle.al” bëjnë me dije këngëtarja është në pritje të ëmbël .

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur

Mësohet se Olta dhe Ivi do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihen më shumë detaje rreth kësaj ngjarje të shënuar në jetën e çiftit.

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur

Kujtojmë që dyshja janë njohur në kohë kur Olta vazhdonte studimet e larta në fakultetin e Drejtësisë, ndërsa Ivi ishte pedagogu i saj.

E lidhur prej vitesh me djalin e ish-deputetit, këngëtarja e njohur

Më të lexuarat