BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

E lumtur krah njeriut të zemrës, aktorja e njohur shqiptare jep lajmin e madh për fansat e saj

E lumtur krah njeriut të zemrës, aktorja e njohur shqiptare jep

Aktorja shqiptare Anita Nikaj, e njohur nga seriali "O sa mirë" ka ndarë me ndjekësit një lajm të madh rreth jetës private.

Anita ka vendosur t'i japë fund beqarisë, teksa ka marrë propozimin për martesë nga partneri. Ai i ka propozuar gjatë një darke mes miqsh dhe aktorja ka pranuar.

Ajo ka ripostuar disa foto nga darka në fjalë, ku shihet shumë e lumtur krah njeriut të zemrës. "Ajo tha Po", shkruhet krahas fotove.

E lumtur krah njeriut të zemrës, aktorja e njohur shqiptare jep

 

Më të lexuarat