BREAKING NEWS

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen në mbledhje grupi për spastrime, kryeministri i pakënaqur me shumë emra

Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen
x

Gossip

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e Bardhë (FOTO)

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Kjo është festa e fundit e Falënderimeve që Zonja e Parë e SHBA-ve e kalon në Shtëpinë e Bardhë. Jo vetëm Dita e Falënderimeve, por edhe Krishtlindjet dhe Viti i Ri i fundit që kalon si Zonja e Parë.

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Megjithatë as këtë vit nuk ka munguar atmosfera festive, pavarësisht situatës politike. Pak ditë më parë, Donald Trump dhe Melania Trump pritën pemën e Vitit të Ri në Shtëpinë e Bardhë.

Zonja e Parë shkëlqeu e veshur me Balenciaga, teksa nisi përgatitjet për zbukurimet e festave. Ajo do të dekorojë Shtëpinë e Bardhë për herë të fundit. Në janar Melania së bashku me bashkëshortin Donald Trump, do të largohen për t’ia lënë vendin Jill dhe Joe Biden.

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Gjithashtu, Trump dhe Melania u bënë gati për Ditën e Falënderimeve, ku falën gjelin e detit, para shtëpisë.

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Vitet e mëparshme, Melania e ka transformuar Shtëpinë e Bardhë në Krishtlindje, duke përfshirë një strukturë tradicionale dhe të gëzueshme.

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Pema e këtij viti është një bredh 18 metra dhe së shpejti do të zbukurohet dhe do të shfaqet në Dhomën Blu, një nga tri sallonet e shtetit të vendosura në katin e parë të Shtëpisë së Bardhë.

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

E mahnitshme! Si e ka transformuar Melania Trump Shtëpinë e

Më të lexuarat