Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E martuar me biznesmenin super-miliarder, Emina tregon çfarë fshihet pas fotove të bukura dhe si është jeta e saj reale

Postuar: 26/06/2019 - 10:42

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është komentuar gjithmonë për jetën e saj luksoze, udhëtimet e shumta dhe martesën me miliarderin Sam Nazarian. Ajo është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale ku nuk ngurron të tregojë çdo gjë nga përditshmëria e saj.

Ditën e djeshme, Emina publikoi një foto ku shihej e shtrirë në shtrat ndërkohë që sipër saj kishte një numër të madh trëndafilash të kuq që siç duket ja kishte dhuruar bashkëshorti.

Mirëpo, ndërkohë që të gjithë e kishin zili në ato momente, Emina zbuloi se çfarë fshihet pas fotove perfekte në Instagram. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se vajzat e saj ishin aty në ato moment dhe po luanin me trëndafila.

 “Jeta reale dhe ajo e Instagram-it”, ka shkruar Emina pranë fotos duke treguar kështu se asgjë nuk është siç duket në postimet në Instagram.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në një lidhje dashurie mes tyre.

Postuar: 20/11/2019 - 20:40

E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj ka tregu

Postuar: 20/11/2019 - 20:26

Këngëtarja Tayna ka zbuluar se lojtari i Realit të Madritit, Vinícius José Paixão de Oliveira Jún

Postuar: 20/11/2019 - 20:18

Ervin Gonxhi ka rrëfyer se pse është larguar nga grupi muzikor “Threedots”, teksa u p

Postuar: 20/11/2019 - 20:16

Të ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina” ishin gazetarja e njohur e kronikës s

Postuar: 20/11/2019 - 19:29

Një ditë më parë grimieri i njohur shqiptar Mario i tregoi botës për herë të parë se ishte &lsquo

Postuar: 20/11/2019 - 18:57

Gazetari Blendi Fevziu u jep një porosi të bijave që  ai kishte nga stërgjyshja e tij, ose s