Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E mbajtën sekret, zbulohet më në fund gjinia e bebit të Meghan dhe Princ Harry-t

Postuar: 20/02/2019 - 14:34

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi lajmi se Meghan Markle po organizonte një baby shower për fëmijën që pritet të vijë shumë shpejt në jetë. Ndonëse asgjë nuk u konfirmua, ajo u fotografua në New York ku dhe po merrej me organizimin e festës.

Mirëpo, së fundmi në mediat e huaja kanë qarkulluar lajmet se mikesha e Meghan, Abigail Spencer ka zbuluar pa dashur gjininë e fëmijës që pret bashkëshortja e princit.

Ajo është fotografuar teksa po hynte në festën e organizuar dhe në dorë mbante një qese që mediat pretendojnë se ishte dhurata e bebit. Siç shihet dhe nga paketimi, dhurata është e gjitha e mbështjell me letër blu duke lënë të kuptohet se ish aktorja dhe Princ Harry janë në pritje të një djali.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 22:51

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati