Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Gossip

E mbajti sekret, zbulohet kush është i dashuri i moderatores së njohur të ‘Top Channel’, ja çfarë profesioni ka ai (FOTO)

E mbajti sekret, zbulohet kush është i dashuri i moderatores së

Disa ditë më parë moderatorja e ‘Top Channel’, Fjoralba Ponari publikoi në rrjetet sociale një foto me të dashurin e saj misterioz, të cilit u sigurua që t’ia mbulonte fytyrën me një zemër.

E mbajti sekret, zbulohet kush është i dashuri i moderatores së

Mirëpo duket se sekreti nuk i ka zgjatur shumë Fjoralbës, pasi është zbuluar se i dashuri i saj është atlet në sportin e xhudos në Tiranë dhe quhet Françesko.

E mbajti sekret, zbulohet kush është i dashuri i moderatores së

Më të lexuarat