BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

E mbajti të fshehtë për muaj me radhë, modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha publikon foton e parë nga shtatzënia

E mbajti të fshehtë për muaj me radhë, modelja e njohur

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, një ditë më parë konfirmoi se është bërë nënë për herë të parë. Ajo publikoi disa fotografi teksa mbante djalin e saj në krahë. Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj se kur ka ardhur në jetë i vogli apo çfarë emri i ka vendosur.

Ndërkohë, së fundmi ajo ka ndarë për herë të parë nga shtatzania. Tashmë që është zbulua gjithçka, duket se modelja nuk e ka problem të ndajë dhe momente nga periudha më e ëmbël. Dhe lidhjen me partnerin e saj e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut.

E mbajti të fshehtë për muaj me radhë, modelja e njohur

E mbajti të fshehtë për muaj me radhë, modelja e njohur

E mbajti të fshehtë për muaj me radhë, modelja e njohur