BREAKING NEWS

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/ Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

PS vijon “luftën”, Presidenti drejt 'fundosjes'/
x

Gossip

E mbani mend moderatoren që jepte lajmet zhveshur? Enki Braçaj flet për rrogën që merrte në televizion: Kameramanët përfitonin kënaqësi

E mbani mend moderatoren që jepte lajmet zhveshur? Enki Braçaj flet

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv, ka qenë një ndër vajzat që thyen tabutë ne ekranin shqiptar pas paraqitjes në edicionin e lajmeve me dekolte të theksuar.

Enki është pyetur nëse rroga e justifikonte pjesën e të zhveshurit në ekran dhe ajo ka thënë, duke qeshur:

Ajo tha në Pop Culture:

“Rroga nuk e justifikonte, nuk e di si janë tani, por dikur kanë qenë copë copë.”

Sërish është ngacmuar nga Kilda, e cila e ka pyetur Enkin për rrogat e kameramanëve që xhironin edicionin informativ dhe ajo plot humor ka thënë:

“Kameramanët kishin rrogë më të ulët se përfitonin kënaqësi.”