BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

E mbani mend Saimirin dhe Merin, çiftin e dalë nga "Love Story"? Pasi gënjyen opinionin publik me dashurinë e tyre, tani mes tyre ndodhi ajo që pritej

E mbani mend Saimirin dhe Merin, çiftin e dalë nga "Love

Po flasim për Meri Murrizin dhe Saimir Kasemin, të cilët dolën si çift nga “Love story”. Ata të dy nuk u shfaqën më askund së bashku, përveç disa sesioneve fotografike që bën ditët e para pas përfundimit të spektaklit.

Por që nuk u besuan kurrë nga fansat të cilët zjenin në rrjet lloj-lloj historish konspiracioni, ku mbizotëronte ajo se në fakt Saimiri ishte i lidhur në jetën reale me Genardën.

E mbani mend Saimirin dhe Merin, çiftin e dalë nga "Love

Dhe duket se në fakt mes tij dhe Merit nuk paska pasur asgjë tjetër, pasi së fundmi ata kanë hequr dhe ato pak foto që kishin së bashku në Instagram.

E mbani mend Saimirin dhe Merin, çiftin e dalë nga "Love

E vetmja gjurmë nga “jeta e tyre në çift” është një reklamë që vijon të qëndrojë ende në profilin e Saimirit. Ndërkohë si Merit edhe Saimir u është zvogëluar numri i ndjekësve, të cilët kanë pritur dashuri të vërtetë.

E mbani mend Saimirin dhe Merin, çiftin e dalë nga "Love

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @meri_murrizi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Saimir Kasemi (@saimir.kasemi__official)

Më të lexuarat