Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E mbani mend Zhaden? Shikoni se si duket sot

Postuar: 11/09/2018 - 22:59

Për publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Zhade’ në serialin ‘Clone’.Aktorja e njohur braziliane, Giovanna Antonelli rrëmbeu një numër të madh të fansave, të cilët më pas interesoheshi ta ndiqnin edhe në rolet e tjera në disa prej serialeve, që luajti pas ‘Clone’.

Ajo sot ndonëse është në moshën 42-vjeçare nuk ka ndryshuar shumë, madje duket tejet e freskët dhe me stil.

Çfarë e bën të duket më ndryshe është pjekuria dhe stili i ri i flokëve. Për të gjithë fansat e saj në vazhdim ju sjellim disa nga imazhet e fundit, që ‘Zhade’ i ka realizuar.

ImageImage

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
You voted 2. Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/09/2018 - 21:59

Nata e djeshme ka mbledhur bashkë shumë personazhe të njohur të ekranit, të cilët festuan si të ‘çmendur’ dasmën e reperit të njohur, Gjiko dhe moderatores simpatike, Elita Rudi.

Postuar: 22/09/2018 - 21:38

Çfarë nuk bëhet për të rënë në sy.

Postuar: 22/09/2018 - 21:34

 Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë padyshim dy nga femrat më seksi dhe më të komentuar

Postuar: 22/09/2018 - 21:16

Më 21 shtator, ditën e djeshme u kurorëzua në martesë një nga çiftet më të komentuara të showbizt

Postuar: 22/09/2018 - 21:11

Ronela Hajati ka qenë e ftuar ditën e sotme në ‘Pop Culture’.

Postuar: 22/09/2018 - 20:59

Një kompani e njohur hotelesh dhe restorantesh sipas mediave turke, po planifikon të hapë një tje

Postuar: 22/09/2018 - 20:49

Ndonëse është i martuar me këngëtaren Nora Istrefi me të cilën ka edhe një vajzë, Robert Berisha