BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Gossip

E mbante sekret prej kohësh, Rezart Veleshnja zbulon detaje për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën

E mbante sekret prej kohësh, Rezart Veleshnja zbulon detaje për

Aktori Rezart Veleshnja ishte i ftuar sot në "E diell", ku foli si rrallëherë për jetën private dhe partneren e tij. Rezarti ka preferuar ta mbajë sekret identitetin e vajzës që i ka rrëmbyer zemrën dhe nuk ka publikuar kurrë foto me të.

Ai u shpreh gjatë intervistës se ajo nuk është e famshme dhe ka respekt për privatësinë e saj.

Mirëpo Ervin Kurti deklaroi se e di kush është partnerja e Rezartit, gjë që e habiti aktorin.

"Emrin nuk do ta them, por do zbuloj diçka nga pamja e saj. Është bjonde", tha Ervini.

"Përfundimisht ky është agjent i CIA-s. E di sa sekret e kam mbajtur dhe ti arrite deri këtu. Bravo të qoftë!", i tha Rezarti Ervinit.