BREAKING NEWS

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në 24 orët e fundit

Ministria nxjerr shifrat, tregon sa persona u konfirmuan me koronavirus në
x

Gossip

E merrni dot me mend kush është? Vogëlushi në foto sot është një ndër reperët më të mirë shqiptar

E merrni dot me mend kush është? Vogëlushi në foto sot

Reperi i njohur, Getinjo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Së fundmi, Getinjo është bërë nostalgjik për të shkuarën. Ai ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër të tijën, në një moshë shumë të vogël.

Në foton në fjalë, reperi shihet me flokë bjonde, pa bluzë dhe duke luajtur me top në natyrë. "Çfarë njeriu kam qenë", ka shkruar ai krahas.

E merrni dot me mend kush është? Vogëlushi në foto sotE merrni dot me mend kush është? Vogëlushi në foto sot

Më të lexuarat