Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E mohoi lidhjen, dalin mesazhet e moderatores së "Top Channel" me futbollistin e Kombëtares (Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë)

Postuar: 13/06/2019 - 08:48

Pak kohë më parë u përfol se moderatorja Nevina Shtylla është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda pasi dyshja u pa bashkë gjatë qëndrimit të tij në Tiranë. Nevina e mohoi lidhjen duke u shprehur se me futbollistin ishte takuar rastësisht.

Mirëpo thashethemet kanë nisur sërish pas veprimit të fundit të Grezdës.

Nevina ka postuar sot një foto ndërsa Grezda e ka komplimentuar duke e cilësuar sirenë deti me emoji.

Nuk ka munguar një përgjigje nga Nevina e cila i ka dërguar dy emoji të lezetshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/09/2019 - 17:55

 Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat kanë memorizuar edhe detajet më të vogla…si për shembull sendet në dhomën e saj të gjumit.

Postuar: 18/09/2019 - 14:39

Ndonëse lidhjes me Stresin i ka dhënë fund dhe rrugët e tyre janë ndarë, Keisi duket se vazhdon t

Postuar: 18/09/2019 - 13:09

Gazetarja dhe moderatorja, Sonila Meço si kurrë më parë është shfaqur me pizhama për të dhënë një

Postuar: 18/09/2019 - 10:32

Reperi, Arkimed Lushaj ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për prindërit e tij, me rastin e për

Postuar: 18/09/2019 - 10:25

Elton Ilirjani, biznesmeni që theu tabutë dhe u kthye në personazhin më të komentuar në media, is

Postuar: 18/09/2019 - 10:12

Pas një viti e gjysmë në ‘Vizion Plus’ pak ditë më parë Sokol Balla lëvizi sërish në

Postuar: 18/09/2019 - 09:39

Në dasmën e Jonida Vokshit me Besnik Krapin ishin të ftuar shumë personazhe VIP, mes tyre dhe Elv