BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Gossip

E mohoi publikisht lidhjen, del fotoja që zbulon gjithçka mes moderatores së “Top Channel” dhe këngëtarit të njohur shqiptar

E mohoi publikisht lidhjen, del fotoja që zbulon gjithçka mes

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit të njohur Vlashent Sata. Çifti u fotografuan në të njëjtat vende në Turqi, ndërsa pas këtyre lajmeve Dojna e mohoi të ishte në një lidhje me këngëtarin.

Ajo rrëfeu se po realizonte me Vlashentin një projekt, për të cilin ka treguar më shumë në një postim në profilin e saj në Instagram.

Dojna shfaqet e veshur me të bardha dhe krahas postimit etiketoi Vlashentin.

"Së shpejti, "Copëzat", shkruante moderatorja, ndërsa "News31" ka treguar se bëhet fjalë për një këngë të re, ku Dojna do të jetë aktorja protagoniste në videoklip.