BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Gossip

“E mori në qafë, e manipuloi, e shkatërroi”/ Shkatërrohet grupi i Oltës, aktorja sulmon papritur Dean: Ajo është fajtorja

“E mori në qafë, e manipuloi, e shkatërroi”/

Largimi i Amosit e mërziti shumë Oltën, e cila kishte krijuar miqësi me aktorin duke qenë se njiheshin edhe jashtë. Sot teksa bisedonte me Kristin dhe Bledin, Olta u shpreh se fajtore për largimin e Amosit sheh Dean.

Sipas Oltës, Amosi doli keq në sytë e publikut pasi nuk shkoi në dasmën e Luizit dhe ishte Dea që i kërkoi të mos shkonin.

"Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj. Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shkatërroi. Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin", tha Olta.