BREAKING NEWS

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe plas deklaratën e fortë: Në tavolinë me Ergys Dashin ishte edhe...

Artan Hoxha nxjerr foton ekskluzive për ngjarjen e bujshme kriminale dhe
x
BREAKING NEWS

Garë e fortë, publiku vendosi sonte/ Drejt finales, këta janë 4 banorët më të preferuar të ‘Big Brother Vip’

Garë e fortë, publiku vendosi sonte/ Drejt finales, këta
x
BREAKING NEWS

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua u dashurua me mua/ Ky është banori që kur ishte 23 vjeç ka pasur marrëdhënie me një 47-vjeçare. S’do besoni sekretin e Donaldit dhe Monikës

Kanë çoroditur rrjetin, dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit
x
BREAKING NEWS

Eksplozivi në shtëpinë e Armando Dukës/ Del EMRI, ky është biznesmeni i fuqishëm që vendosi lëndën plasëse. Zbardhen detajet e forta

Eksplozivi në shtëpinë e Armando Dukës/ Del EMRI, ky
x
BREAKING NEWS

Basha nxjerr dokumentin që i ‘shuan shpresat’ Sali Berishës

Basha nxjerr dokumentin që i ‘shuan shpresat’ Sali
x
BREAKING NEWS

Dëshmia “bombë” nga SHBA: Berisha do të arrestohet! Ja çfarë e ka fundosur! Pse t’i fshehim këto gjëra?

Dëshmia “bombë” nga SHBA: Berisha do të arrestohet!
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbulon detajet e forta: Bankomati i klanit, si ia prenë “krahët Çapajve” marokenët! Grupit i është dhënë goditje shumë e rëndë...

Artan Hoxha zbulon detajet e forta: Bankomati i klanit, si ia prenë
x
BREAKING NEWS

Policia “blindon” hyrjet dhe daljet e qytetit, çfarë po ndodh në Fier

Policia “blindon” hyrjet dhe daljet e qytetit, çfarë po
x

Gossip

E ngacmoi live në emision, Atdheu i bën surprizën që nuk e priste moderatores, i shkon në shtëpi

E ngacmoi live në emision, Atdheu i bën surprizën që nuk e

Të shtunën e kaluar, Atdhe Xharavina ishte në një lidhje “Skype” me emisionin “Goca dhe Gra” ku u diskutua tema nëse vajzat i shohin djemtë nga xhepi apo jo.

Kur moderatorja Krista po bënte prezantimin e tij, ajo tha se ish-konkurrenti i “Për’puthen” duket një djalë xhentil, e kaq ka mjaftuar që të nisin ngacmimet e para.

Më tej vajzat e kanë shtyrë më shumë ngacmimin duke treguar se të dy janë single dhe se mund tu krijojnë mundësinë për një takim 4 minutësh. Fillimisht moderatorja është vënë paksa në siklet pastaj e ka kthyer situatën me plot sportivitet.

Por sigurisht nuk ka mjaftuar këtu pasi Atdheu i ka premtuar se në takimin e radhës për emision ai do të vijë për të me një buqetë me lule.

E mesa duket Atdheu e mbajti fjalën. Teksa Krista ka festuar 24-vjetorin e lidhjes, koleget e kanë surprizuar në shtëpinë e saj. Madje i kanë dërguar në shtëpi edhe Atdheun, i cili i dërgoi lulet që i premtoi.

Biseda plot humor dhe të qeshura në shtëpinë e Kristës:

Atdheu: Ti premtova aty në emision e ti solla për ditëlindje

Krista: Mirë në emision, por në shtëpi është muhabet tjetër, me mamin, me motrën dhe me vëllanë

Mami i Kristës: I di këto traditat ti

Atdheu: Ditëlindjen tjetër në Kosovë

Krista: Sa interesante do ishte të kishte ardhur babi sot

Tea: Pse ça do ndodhte?

Atdheu: Do i kërkoja dorën dhe do ikja

Krista: Unë kam vapë. 24-vjetor me emocione

Më të lexuarat