BREAKING NEWS

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit shqiptar që humbi jetën tragjikisht në Greqi (foto)

Përfundoi nën rrotat e kamionit, zbulohet identiteti i të miturit
x
BREAKING NEWS

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë reagimi i Evis Kushit

Del sërish teza e provimit 20 minuta pas nisjes, vjen menjëherë
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës ish-kryebashkiaku

Arrestimi i Vangjush Dakos, zbulohet kur del para gjykatës
x
BREAKING NEWS

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)

Arti në zi/ Ndahet nga jeta piktorja e njohur (Emri)
x
BREAKING NEWS

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)

Zbulohen 12 emrat e propozuar nga qeveria për ambasadorë (Lista)
x
BREAKING NEWS

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën lëvizjen urgjente

Publikuan sekretet hetimore për arrestimin e Vangjush Dakos, SPAK bën
x
BREAKING NEWS

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja kush është Nikoll Sherrniku i arrestuar edhe më parë për vrasje

Gazetarja e njohur zbardh detaje nga ngjarja në “Don Bosko”, ja
x
BREAKING NEWS

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja kush emërohet zëvendësministëri i ri (Emri)

Ndryshime në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Energjisë, ja
x

Gossip

E gjeni dot kush është bukuroshja në foto? Sot njihet një si nga ish-banoret më të forta të Big Brother VIP Albania2

E gjeni dot kush është bukuroshja në foto? Sot njihet një si

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Tea Trifoni ka festuar së fundmi 24-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit, ajo vetë ka vendosur që në profilin e saj në “Instagram” të postojë disa fotografi kur ka qenë e vogël.

Në fotot në fjalë duket se Tea nuk ka ndryshuar shumë. Ajo ka të njëjtat tipare dhe po të njëjtën buzëqeshje.

“Kur isha e pa ndotur nga tmerret e njerëzimit #24”, ka shkruar Trifoni bashkëngjitur me imazhet që menjëherë kanë marrë mijëra pëlqime.

Sigurisht që nuk kanë munguar as urimet me rastin e ditëlindjes dhe gjithashtu fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku kanë vënë theksin se ajo duket edhe sot njësoj sikur ka qenë e vogël.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Téa (@tea.trifoni)