BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

E njihni këtë vogëlush? Sot ai është një ndër këngëtarët më të dashur shqiptarë

E njihni këtë vogëlush? Sot ai është një ndër

Ai është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer shqiptarë. Është fjala për këngëtarin e njohur, Butrint Imeri, i cili e nisi karrierën muzikore që në moshë të re. Ai ka ditur të depërtojë në treg duke arritur një sukses të jashtëzakonshëm.

Vlen të përmendet sezoni i verës që sapo kaluam, ku Butrinti dominoi top listat me “Dale”, dueti me Ledri Vulën dhe Kidën. Teksa po shijon suksesin e kësaj kënge dhe të projektit tjetër solo “Dujëm”, Imeri ka paralajmëruar një tjetër hit.

Por ndërsa fansat po presin për projektin e radhës, ai ka tërhequr vëmendjen me disa imazhe të papublikuara më parë. Butrinti është kthyer pas në kohë dhe ka ndarë disa foto kur ka qenë fëmijë.

E njihni këtë vogëlush? Sot ai është një ndër

E njihni këtë vogëlush? Sot ai është një ndër

E njihni këtë vogëlush? Sot ai është një ndër

Më të lexuarat