BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar

E trishtë/ Ndahet nga jeta artisti i njohur shqiptar
x
BREAKING NEWS

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi, zbulon ngjarjen e pazakontë me të cilën është përballur

“Erdhi malli i mire, erdhi….”, Artan Hoxha publikon foton
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Lajm i mirë nga infektivi/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit të negociatorëve me BE-në (Emri)

Pas Zef Mazit, zëvendësohet një tjetër anëtar i ekipit
x
BREAKING NEWS

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ulen temperaturat? Çfarë pritet të ndodhë me motin
x
BREAKING NEWS

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror rus lëshon paralajmërimin e frikshëm: “Armagedon-i” mund të jetë afër! Raketat bërthamore do godasin Londrën dhe New York-un nëse preket...

Nxehen gjakrat! "Miliona do të vdesin"/ Televizion Shtetëror
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare publikon fotot e shumë viteve më parë dhe i bën dedikimin emocionues nënës së saj: Mbretëresha ime!

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

Sot ka festë në familjen e këngëtares së njohur shqiptare, Dua Lipa. Nëna e saj, Anesa feston 50-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë speciale, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka publikuar disa momente të këndshme me mamanë e saj, duke filluar nga fëmijëria.

“Gëzuar ditëlindjen e 50-të nëna ime e mrekullueshme. Mbretëresha ime”, shkroi ajo.

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

Kujtojmë që Dua ishte verën e vitit që shkoi në Shqipëri me familjen dhe miqtë më të ngushtë. Ajo kaloi disa ditë pushimesh në jug të vendit. Autorja e shumë hiteve pritet që të vijë për Festivalin Synny Hill që do të mbahet së shpejti në Kosovë dhe Shqipëri. Në Kosovë, do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht.

Ndërsa do të mbajë dhe një edicion të veçantë me një line-up tjetër në fund të muajit gusht në Tiranë më 26, 27 dhe 28 gusht.

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Këngëtarja e njohur shqiptare

Më të lexuarat