BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Personazhet e njohur shpeshherë bëhen nostalgjikë dhe ndajnë në rrjete e tyre sociale, foto nga fëmijëria e tyre e hershme. Të njëjtë gjë ka bërë edhe këngëtarja Flaka Krelani, e cila ka publikuar ë profilin e saj të Instagram-it një foto nga fëmijëria.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Në foton në fjalë Flaka është një vogëlushe 4 vjeçe, e buzëqeshur, shumë e ëmbël, me flokë me baluke dhe me kapuç në kokë.

"Baby Flaki 4", shkruan këngëtarja krahas fotos.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një