BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ajo është sot një ndër këngëtaret më të ndjekura në rrjetet sociale dhe me një karrierë artistike për t’u pasur zili. Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto të shumë viteve më parë.

Dafina ka publikuar në rrjete sociale dy foto të rralla nga fëmijëria. Në njërën prej fotove ajo ka qenë në klasë të dytë, ndërsa në tjetrën në të pestën.E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

 

Këngëtarja shihet me flokë të shkurtër dhe me një buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Më të lexuarat