BREAKING NEWS

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir Metës për kryetar të Bashkisë të Tiranës, pasi është spiun i ish-Sigurimit të Shtetit

Pas publikimit të dosjes, Sali Berisha konfirmon moskandidimin e Ilir
x
BREAKING NEWS

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit të Dick Martyt për krime nga UÇK, e cilëson të pabazë dhe kërkon të hartohet një i ri, tërbohen serbët

Shqipëria dorëzon zyrtarisht rezolutën kundër raportit
x
BREAKING NEWS

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të madhe që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Kievi po tenton të marrë Krimenë

Përmbyset gjithçka, Vladimir Putin merr goditjen më të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit, kategoritë që përfitojnë dhe fondet e vëna në dispozicion nga buxheti

Zbardhet skema, ja sa do të rriten pensionet për të moshuarit,
x
BREAKING NEWS

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes frikës së ndërhyrjes ruse, analiza e “New York Times”: A po e përdor Kremlini Serbinë për të nxitur luftën në Ballkan?

Vuçiç refuzon emërtimin “Putin i vogël” mes
x
BREAKING NEWS

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë aksioneri i mazhorancës, ja pazari i Portit të Durrësit që qeveria nuk na e tregon

Eksperti i ekonomisë jep alarmin: Kompania arabe do të jetë
x
BREAKING NEWS

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si po shkon drejt paqes situata mes Beogradit dhe Prishtinës, ja lëvizja e ndërkombëtarëve për t’i shkatërruar planin Vuçiçit

Dështon skenari rus për konflikt të armatosur në rajon, si
x
BREAKING NEWS

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare në shtator: Grupi i Berishës do të konsiderohet ‘armatë terroriste’, nuk mund të ketë qeveri teknike për hallet e Metës

Çupi paralajmëron “tërmet” në politikën
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, publikohet videoja e saj e shumë viteve më parë që po ‘thyen’ rrjetin

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Nuk e dimë nëse e keni parë të vogël fare këngëtaren Samanta Karavella, por Manjola Lloja, e cila është organizatore e festivalit të fëmijëve në Shkodër, i vetmi i tillë që ka mbetur nga tradita e organizimit të aktiviteteve mbarë kombëtare për fëmijë, ndau një video të këngëtares në moshë shumë të vogël duke treguar kështu talentin e saj të hershëm.

“Pranë një fëmije që këndon, prej gjithmonë”, ka shkruar ajo krah videos ku dallohet Samanta që merr mikrofonin për të kënduar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manjola Lloja Bushati (@manjola_lloja)

Ajo që bie në sy është ëmbëlsia e Samantës, që prej atëherë duket se nuk ka ndryshuar aspak njëjtë si dëshira për muzikën dhe për të kënduar.

Kujtojmë se Samanta është mjaft aktive me projektet e reja dhe koncertet. Margarita, është kënga e fundit të cilën Samanta e ka publikuar një javë më parë.

Më të lexuarat