BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Jo të pakta janë rastet kur personazhet publikë bëhen nostalgjikë dhe ndajë në rrjetet sociale foto nga fëmijëria e tyre. Të njëjtën gjë ka bërë sëfundmi edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të rrallë nga fëmijëria. Dhurata shihet me flokë disi kaçurrela në ngjyrë çokollate dhe me një buzëqeshje të madhe në fytyrë.

“Hehhehehe”, ka shkruar ajo krahas fotos. Kujtojmë se kënga më e fundit nga Dhurata mban titullin “Harrom” dhe është publikuar tre muaj më parë. Sot numëron mbi 24 milionë klikime në Youtube.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Më të lexuarat