BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Gossip

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një ndër moderatoret më të dashura të ‘Top Channel’ (FOTO)

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Ajo është sot një ndër moderatoret më bukuroshe të ekraneve tona. Bëhet fjalë për moderatoren Lei Kraja e cila tërheq gjithmonë vëmendjen jo vetëm në daljet e saja në ekran, por edhe me postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi Lei ka publikuar një foto të shumë viteve më parë, kur ishte bebe duke treguar edhe disa fakte për veten.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

“Ekzaktësisht e njëjta fytyrë vetëm se isha shumë më e bukur.

Fakte: Një nga veshët e mi është ende më i madh se tjetri dhe njëri sy është ende ndryshe nga syri tjetër. Kam ende të njëjtën rrudhë”, shkruan Lei, duke iu referuar një rrudhe pranë buzëve.

E njihni këtë vogëlushe? Sot ajo është një

Më të lexuarat