Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“E njoh veten, do dalë shumë kot, nuk mundem”, këngëtarja shqiptare dorëzohet sapo nis të performojë këngën: Leje, leje nuk e bëj dot!

Postuar: 09/11/2019 - 20:00

E njohur si gazetare e “Jo vetëm modë” dhe e “Edicionit Veror”, Genta Hodo është edhe këngëtare dhe ka realizuar deri tani disa projekte muzikore. E ftuar në emisionin “Late Night Shoë”,Kastro i kërkoi Gentës ta performonte gjatë emisionit këngen “Ma ke kap fillin”. Genta u ngrit për të performuar këngën, por sapo nisi melodia, e ndërpreu performancën dhe tha: “Mos ta bëjmë më mirë?”.

Kastro insistoi që Genta ta performonte këngën ndërsa ajo u shpreh se nuk ndihet rehat të performojë. “Nuk ndihem rehat fare! Se nuk performoj prandaj, do dal pa lëvizur. Kam provuar të xhiroj klipe…E njoh veten, do dalë shumë kot. Nuk lëviz unë, nuk jam ekspresive”, u shpreh Genta.

Duke qenë se Kastro po insistonte vazhdimisht, Genta e provoi dhe njëherë të performonte, por sërish e ndërpreu: “Leje, leje nuk e bëj dot”. Kastros i pëlqen shumë kënga e Gentës dhe më vonë i kërkoi ta këndonte ulur, pa performuar dhe më në fund dëshira iu plotësua.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 15:51

Në bisedën e tij me gazetarin Mustafa Nano, Peçi vlerësoi mënyrën e veshjes së kryeministrit Rama dhe e cilësoi atë si një nga politikanët, që shpesh herë është i veshur shumë “shik”.

Postuar: 14/11/2019 - 11:45

Pak javë më parë moderatorja e njohur Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

Postuar: 14/11/2019 - 11:10

Në Panairin e Librit këtë vit, ka pasur emra të rinj që janë bërë pjesë, personazhe të njohur që

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historit

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Jonida

Postuar: 14/11/2019 - 08:43

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini e ftuar në emisionin ‘Soiree’ rrëfeu jetën