BREAKING NEWS

Rëndohet situata, 25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri (Harta)

Rëndohet situata,  25 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
x

Gossip

“E njoh veten, do dalë shumë kot, nuk mundem”, këngëtarja shqiptare dorëzohet sapo nis të performojë këngën: Leje, leje nuk e bëj dot!

“E njoh veten, do dalë shumë kot, nuk mundem”,

E njohur si gazetare e “Jo vetëm modë” dhe e “Edicionit Veror”, Genta Hodo është edhe këngëtare dhe ka realizuar deri tani disa projekte muzikore. E ftuar në emisionin “Late Night Shoë”,Kastro i kërkoi Gentës ta performonte gjatë emisionit këngen “Ma ke kap fillin”. Genta u ngrit për të performuar këngën, por sapo nisi melodia, e ndërpreu performancën dhe tha: “Mos ta bëjmë më mirë?”.

Kastro insistoi që Genta ta performonte këngën ndërsa ajo u shpreh se nuk ndihet rehat të performojë. “Nuk ndihem rehat fare! Se nuk performoj prandaj, do dal pa lëvizur. Kam provuar të xhiroj klipe…E njoh veten, do dalë shumë kot. Nuk lëviz unë, nuk jam ekspresive”, u shpreh Genta.

Duke qenë se Kastro po insistonte vazhdimisht, Genta e provoi dhe njëherë të performonte, por sërish e ndërpreu: “Leje, leje nuk e bëj dot”. Kastros i pëlqen shumë kënga e Gentës dhe më vonë i kërkoi ta këndonte ulur, pa performuar dhe më në fund dëshira iu plotësua.

Më të lexuarat