BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Gossip

E pabesueshme! Ja si dukej modelja e njohur para se të bënte 50 operacione plastike (FOTO)

E pabesueshme! Ja si dukej modelja e njohur para se të bënte 50

Modelja e Playboy gati nuk njihet në foton e disa viteve më parë. Iasmin Santos, nga Brazili, ka bërë më shumë se 50 operacione plastike dhe pranon se nuk është penduar aspak.

Në fakt, 27-vjeçarja thekson se mund të ketë kryer edhe më shumë, por nuk mban mend, pasi i ka nisur që në moshën 16-vjeçare.

Operacioni i saj i parë ka qenë në gjoks, të cilin ajo e ka ndryshuar së paku tre herë.

Në total, modelja ka shpenzuar më shumë se 100,000 paund në procedurat e kirurgjisë plastike ndër vite.

E pabesueshme! Ja si dukej modelja e njohur para se të bënte 50

Më të lexuarat