Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E pabesueshme/ Sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të pasura dhe të famshme, por dikur ajo shiste këpucë

Postuar: 21/03/2019 - 09:35

Sot është një nga këngëtaret më të njohura dhe të pasura, këngët e të cilës kanë bërë bujë në të gjithë botën dhe dëgjohen nga të gjithë. Bëhet fjalë për këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora e cila së fundmi i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Twitter ku dhe ka zbuluar profesionin e saj  të parë.

Përpara se të bëhej kaq e famshme, bukuroshja shqiptare ka punuar në një dyqan këpucësh ku shiste atlete. Njëra nga fanset e ka pyetur në Twitter se çfarë këshille do i jepte vetes së saj kur ishte 16 vjeçe dhe një shitëse këpucësh.

“Kam kaluar kohën më të mirë atje. Punoja bashkë me një miken time të ngushtë. Nuk pendohem për asgjë, sepse kam njohur shumë njerëz. Madje atje njoha disa njerëz që punojnë në labelin tim dhe unë u shisja atlete”, ka treguar Rita plot krenari.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/04/2019 - 15:50

Aktori i njohur, ka treguar mbrëmjen e djeshme se përse nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria.

Postuar: 20/04/2019 - 14:58

Këngëtarja me famë botërore dhe shumë e dashur edhe për publikun shqiptar Adele, ka konfirmuar nd

Postuar: 20/04/2019 - 12:34

Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar, i cili në profilin e tij në Ins

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakënd

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë.

Postuar: 20/04/2019 - 10:18

Gjyshja e  Besit, Ija që të gjithë e njohim festoi mbrëmjen e djeshme 80 vjetorin.

Postuar: 19/04/2019 - 22:24

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si  vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço K