BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

“E pamë dhe b*thën! As brinjë nuk keni ju!”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” keq këngëtaren e njohur, Xhensila Myrtezajn në videot e fundit me Ardian Bujupin: Ai t’i bëri… (VIDEO)

“E pamë dhe b*thën! As brinjë nuk keni ju!”/

Kohët e fundit Xhensila Myrtezaj ka qenë e angazhuar me koncerte, nga të cilat ka ndarë momente të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram. Ditën e djeshme, këngëtarja publikoi disa video në të cilat shihet duke performuar në skenë së bashku me Ardian Bujupin, me të cilin ka bashkëpunuar për disa projekte muzikore.

Myrtezaj kishte zgjedhur të vishte një body të zi, të ngushtë pas trupit, i cili ishte shumë i hapur në pjesën e kurrizit. Zeshkanja seksi i kishte kapur flokët bisht për të treguar shpinën dhe kishte bërë make up profesional. Ndonëse disa ndjekës e komplimentuan për look-un që kishte zgjedhur, disa të tjerë e kritikuan.

Nuk i ka hije një nëne kështu”, i shkroi një ndjekëse, ndërsa një tjetër shtoi: “Kujdes se e pamë dhe b*thën. Kujdes se mos thyheni në mes, apo çfarë të thyheni ju, ku keni brinjë ju? Ju dhe brinjët i hiqni. Pash Zotin sa mundoheni, por pse gjithë ky mundim?”.

Nuk e kan edhe larg ‘u ndanë çifti Xhensila dhe Besi’”, shkroi një tjetër ndjekëse.

Në një nga videot e publikuara, Ardiani shihet duke i vëndosur dorën Xhensilës në pjesën e kurrizit dhe ky veprim nuk i ka shpëtuar fansave.

“Ardiani t’i bëri fotot?”, i shkroi një ndjekës, ndërsa një tjetër shkroi: “Shyqyr rregullove b*thët, se vetëm me b*th po i bën fotot dhe videot”.

Xhensila ka zgjedhur të mos reagojë dhe të vazhdojë të shijojë suksesin e projekteve të saj muzikore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Më të lexuarat