BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Gossip

E PAPRITUR/ ‘Big Brother VIP’ del me njoftimin e rëndësishëm, kjo banore largohet nga shtëpia më e famshme (EMRI+ARSYEJA)

E PAPRITUR/ ‘Big Brother VIP’ del me njoftimin e

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira lëndoi krahun gjatë një loje të organizuar brenda shtëpisë. Si rrjedhojë, faqja zyrtare e “Big Brother VIP” ka bërë një lajmërim të rëndësishëm.

Einxhel do ta lërë për pak kohë shtëpinë e Big Brother për të marrë trajtim më të specializuar në spital. Megjithatë, gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do të rikthehet.

"Gjatë mbrëmjes së djeshme banorja Einxhel Shkira ka lënduar krahun.

Ajo ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t'i duhet të marrë trajtim më të specializuar.

Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e "Big Brother".

Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat.

Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t'i ribashkohet shtëpisë", shkruhet në njoftim.

E PAPRITUR/ ‘Big Brother VIP’ del me njoftimin e