BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x
BREAKING NEWS

Heq dorë përfundimisht nga çmimi i madh/ Ky është banori i eleminuar nga “Big Brother VIP”

Heq dorë përfundimisht nga çmimi i madh/ Ky është
x

Gossip

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët nuk përmbahen, shpërthejnë në lot

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët

Ditën e martë, gjatë emisionit Live në “Big Brother VIP”, gjendja shëndetësore e Fifit ishte e rënduar.

Pas opinionit të Balinës, këngëtarja u shtri pa ndjenja në tokë dhe më pas shprehu se donte të largohej nga shtëpia, por produksioni u sigurua ta qetësojë, por duket se vendimi i saj nuk ka ndryshuar.

Në këto momente ajo ka dalë para banorëve dhe ka treguar se ka marrë vendimin përfundimtarë për të lënë këtu “Big Brother VIP”.

Fifi iu ka komunikuar edhe arsyen e vendimit:

“Dua t’ju informoj se unë duhet të lë sot shtëpinë. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë dhe për këtë duhet të merrem pak me veten. Duhet të kujdesem për veten dhe nuk mund të vazhdoj më. Nuk po marr dot frymë këtu brenda”,- tha ajo.

Menjëherë pas këtij lajmi, banorët e përlotur nisën të përshendeten me këngëtaren.

“Jam banore shumë e fortë, ta dini që po jua bëj lojën më të lehtë meqe po iki”,- shtoi ajo.

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët

E papritur/ Fifi merr vendimin drastik në minutat e fundit, banorët