BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

E papritur! Graciano Tagani pjesë e emisionit të njohur italian? Balerini jep lajmin e madh

E papritur! Graciano Tagani pjesë e emisionit të njohur italian?

Graciano Tagani është një emër jo pak i njohur i ekranit . Ai është bërë pjesë e ekranit në moshë shumë të vogël teksa ka treguar talentin e tij në kërcim.

Balerini ka kaluar të gjithë sfidat e profesionit të tij duke u bërë sot një nga balerinët më profesionistë në Shqipëri. Të qënit pjesë e jurisë për të nuk ka qënë aspak e vështirë por së fundmi ky rol i tij si juri do të rritet pasi para pak minutash ai njoftoi lajmin e bukur se do të jetë pjesë e jurisë italiane këtë herë.

Graciano do të jetë pjesë e jurisë në një kompeticion në itali ku krah tij do të jenë figura të njohura teksa është shprehur i emocionuar për këtë hap tjetër të rëndësishëm në karrierën e tij. Ai ka postuar një foto në profilin e tij në Insta Story ku shkruan:

“I lumtur dhe mirënjohës të jem pjesë e jurisë me personat që gjithmonë i kam adhuruar ndërmjet ekrani italian dhe nesër në romë do jem krah tyre. Mirënjohës. Shihemi nesër.”

Ky Talent Show mendohet të nisë në shtator, ndërsa po vazhdojnë audicionet dhe nesër Graciano do të mbërrijë në Romë.

E papritur! Graciano Tagani pjesë e emisionit të njohur italian?

Më të lexuarat