BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

E papritur! Çifti i njohur i showbizit i japin fund martesës pas 10 vitesh sëbashku

E papritur! Çifti i njohur i showbizit i japin fund martesës pas 10

Çifti i njohur i showbizit, aktori Armie Hammer dhe bashkëshortja, Elizabeth Chambers i kanë dhënë martesës 10-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Dyshja njihen me njëri-tjetrin që prej 13 vitesh dhe e kanë nisur gjithçka si shoqëri. Më pas, pas tre vitesh, në Maj të vitit 2010 kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Edhe pas ndarjes, aktori shkruan se ai dhe e shoqja do të vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë së bashku, si miq dhe prindër të mirë. Ndarja e tyre ka ardhur si e papritur për publikun dhe mediat. Kjo pasi vetëm pak kohë më parë Elizabeth e uroi partnerin në përvjetor, duke i shprehur gjithë dashurinë.

Më të lexuarat