BREAKING NEWS

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga Shqipëria, ishte pajisur me dokumente greke

Artan Hoxha: Laert Haxhiu u kap pak ditë pasi hyri në Greqi nga
x
BREAKING NEWS

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me bandat"/ Artan Hoxha zbardh prapaskenat e atentatit të bujshëm

"Arjan Ndojin e përmendi zv.kryeministri si të lidhur me
x
BREAKING NEWS

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i gazetares

Fredi Beleri padit Artan Hoxhën dhe Klodiana Lalën? Ja reagimi i
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja gabimi foshnjërak për situatën e tensionuar në Veri

Spartak Ngjela zbulon qëllimin kryesor të Vuçiç, ja
x
BREAKING NEWS

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision, Bushati ‘përplaset’ me politikanin e njohur kosovar

Çfarë po i bën Albini Kosovës? Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe paralajmëron palët: Kemi 3 kërkesa të qarta! Dështimi do sjellë pasoja të rënda

Tensionet në Veri të Kosovës, reagon Borrell dhe
x
BREAKING NEWS

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut habit me përgjigjen

A keni kontaktuar me Kurtin? Zv/Kryeministri i Maqedonisë së Veriut
x
BREAKING NEWS

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja çfarë do të ndodhë me kandidatët e bashkive që janë shpallur fitues nga votat e burgut

Mentor Kikia flet për rezultatin e zgjedhjeve të 14 majit, ja
x

Gossip

E papritur/ Ish-banori i BBV opinionist i “Për’Puthen”? Ronaldo Sharka zbulon si qëndron e vërteta

E papritur/ Ish-banori i BBV opinionist i “Për’Puthen”?

I ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio së bashku me Elonën dhe Jonidën ishte ish-banori i shtëpisë së BBV, Ronaldo Sharka. Në një emision mjaft të bukur, moderatori zbuloi se do të jetë opinionisti i ri në programin “Për’Puthen” së bashku me Nedën dhe Arjanin. Përveç kësaj Ronaldo dha mendimin e tij në lidhje me disa situata të krijuara edhe brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Unë para disa minutash isha në transmetim në “Për’Puthen” në rolin e opinionistit, ishte një ftesë e autores së programit, Olsa Muhametit. Është roli i opinionistit plus që herë pas herë ftojnë edhe personazhe, përveç Nedës dhe Arjanit. Për tre episode rresht unë e kam shijuar por pse jo ndoshta edhe në një moment tjetër mund ta rishohim.

Pra dëshiron që të jetë opinionist kryesor në këtë format?

Mua më pëlqen. Nuk kam një përgjigje po ose jo. Jemi në fazë eksperimentimi. E kam shijuar shumë si eksperiencë, mua më pëlqen që të jem përveçse moderator edhe në rolin e opinionistit dhe është shumë nice.

Ronaldo Sharka gjithashtu zbuloi edhe se çfarë i tha Armaldos pasi ai doli nga shtëpia pas nominimit të fortë me Luizin dhe Kristin. Nga ana tjetër u ndal edhe tek Jori si banore të cilën e konsideroi si ‘kartë e djegur’ për mënyrën se si ajo zgjodhi që të luante brenda shtëpisë.