BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

E papritur/ Kërkohet ambulancë për Fifin në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’, banorët të shqetësuar: Nuk është mirë, thërrisni menjëherë mjekun

E papritur/ Kërkohet ambulancë për Fifin në

Në shtëpinë e 'Big Brother Vip' këngëtarja e njohur Filloreta Raçi ose ‘Fifi’ nuk është ndjerë mirë në shtëpine e ‘Big Brother VIP’. Banorët e tjerë kanë kërkuar një ndihmë të shpjetë që të vijnë një ambulancë.

Beniada, një nga banoret dëgjohet të thotë: Thërrisni një doktor për Fifin se nuk është mirë…

Ky përkeqësim i gjendjes së Fifit, vjen pasi Graniti i bëri të ditur se e shikon vetëm si shoqe dhe jo më shumë se aq.