BREAKING NEWS

Rritet sërish ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

Rritet sërish ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në
x

Gossip

E papritur! Mbyllet pas 13 vitesh në ekran emisioni shumë i ndjekur nga shqiptarët (FOTO)

E papritur! Mbyllet pas 13 vitesh në ekran emisioni shumë i ndjekur

Moderatori Agim Bajko ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale se emisioni satirik ‘Bypass Show’ nuk do të vazhdojë më transmetimin e tij në këtë televizion.

“Miq te Bypass Shoë. Prej 13 vitesh kemi qene bashke ne nje udhetim fantastik permes satires, nepermjet te ciles jemi perpjekur te sjellim tek ju realitetin ashtu sic eshte ne te vertete. Ne kuptimin e plote te fjales, kemi ndejtur shtrember dhe kemi folur drejt.Por si cdo gje ne kete bote edhe udhetimi yne e ka nje fund. Nga sot Bypass Shoë nuk do ta vazhdoje me transmetimin e tij ne TV Vizion Plus, ku ndiqej prej me shume se nje dekade. Ju falenderojme perzemersisht qe keni qene pjese e hapesires sone “disinformuese” dhe sic thote edhe Bajko… RELAX!”-shkruan ai.

Më të lexuarat