Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

E papritur/ Moderatori i njohur deklaron se do largohet “Top Channel”

Postuar: 15/03/2019 - 08:53

I ftuar në emisionin "Thumb", moderatori i njohur i emisionit "Në shtëpinë tonë", që transmetohet në Top Channel, Florian Agalliu ka dhënë një lajm të papritur.

Floriani ka deklaruar se do të largohet nga televizioni dhe sezonin tjetër nuk do ta shohim më.

"Do iki shumë shpejt nga televizioni. Besoj sezonin tjetër s'jam më", është shprehur Floriani.

Nuk dihet ende arsyeja pse moderatori shumë i dashur nga publiku ka vendosur të largohet nga televizioni.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/03/2019 - 20:38

 ‘Dua të ndjek ëndrrat e mia. Diçka e bukur më pret në Milano. Do më shikoni shumë shpejt në një kanal të fuqishëm italian”.

Postuar: 21/03/2019 - 20:12

Regjisorja Vera Grabocka ka krijuar imazhin e gruas së fortë që vështirë t`i dalë kush para ta ku

Postuar: 21/03/2019 - 19:59

Këngëtarja e njohur Maja ka qenë e ftuara e radhës në programin e pasdites ‘Rudina’.

Postuar: 21/03/2019 - 19:36

Racizmi është një fenomen që është i pranishëm edhe në vendet e zhvilluara evropiane.

Postuar: 21/03/2019 - 18:41

Ndërkohë që të gjithë prisnim që Linda Halimi të sillte ndonjë projekt të ri muzikor, ajo solli n

Postuar: 21/03/2019 - 18:28

Ajo është një ndër femrat më tërheqëse të skenës dhe na duhet të themi që nuk tregon aspak për vi

Postuar: 21/03/2019 - 18:25

Linda Morina edhe sot ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj.