BREAKING NEWS

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm për taksën ndaj Serbisë, ja çfarë u vendos dhe kur do hyjë në fuqi

Albin Kurti gjatë konferencës merr vendimin e menjëhershëm
x

Gossip

E papritur/ Moderatori i njohur i ‘Ditë e re’ braktis emision në mes të sezonit, zbulohet arsyeja ( Ja kush do ta zëvendësojë)

E papritur/ Moderatori i njohur i ‘Ditë e re’ braktis emision

Klevi Kadilli është një ndër moderatorët më të komentuar për publikun, i cili bëri bujë me largimin e tij të papritur nga ‘Top Channel’. Me nisjen e sezonit të ri televiziv, Klevin  e pamë në ekranin e ‘Ora News’ ku prezantonte emisionin ‘Ditë e Re”.

Mirëpo mësohet se në mes të sezonit ai e ka braktisur këtë televizion, por jo për të shkuar tek një tjetër. Mësohet se Kadilli do t’i përkushtohet ëndrrës së tij për t’u bërë pjesë e biznesit.

Ndërkohë mësohet se vendin e tij në emisionin ‘Ditë e re’ do ta zërë prezantuesi i njohur, Arjon Muça.