BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

E papritur/ Pak ditë para dasmës me Mark Frrokun, ja çfarë ka ndodhur me ish-bashkëshortin e Rudina Dembacajt dhe aktores

E papritur/ Pak ditë para dasmës me Mark Frrokun, ja çfarë

Rudina Dembacaj ka bërë sot publike ditën e dasmës së saj, siç ishte përfolur shumë. Ajo do të kurorëzoj dashurinë me Mark Frrokun në martesë me 1 tetor, ndërkohë që kur u pyet në ekran nëse ish-bashkëshorti i saj, Aleksi do të ishte i ftuar në ceremoni, aktorja anashkaloi me lezet pyetjen.

Aleksander Varfaj dhe Rudina Dembacaj janë prindër të një vajze, Viktorias nga martesa e tyre, e cila zgjati 3 vite e më pas lajmi i divorcit u shoqërua menjëherë me lajmin e lidhes së aktores me ish-politikanin, Mark Frroku.

E papritur/ Pak ditë para dasmës me Mark Frrokun, ja çfarë

Ndërkohë Aleksi ka bërë publike në Instagram lidhjen e re, por ka mbajtur sekret identitetin e vajzës.Por të jetë kaq xheloze e dashura e re e Aleksit saqe ka arritur t’i prish mekanikut marrëdhënien me Rudinën?

E papritur/ Pak ditë para dasmës me Mark Frrokun, ja çfarë

Pas divorcit Rudina dhe Aleksi kanë ruajtur raporte shoqërore për hirë të vajzës dhe janë parë shpeshherë në parinë e njëri-tjetrit, por duket se kjo nuk ka zgjatur shumë pasi ish-çifit ka fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe madje dhe fotot si familje.

Më të lexuarat